PRŮVODCE

Máš skupinu kamarádů a chtěli byste společně vyrazit na výlet? Nebo jsi sám a všichni kamarádi se ti na poslední chvíli vymluví, že se jim "to" vlastně nějak nehodí a ty na výlet nakonec nemáš s kým vyrazit? 

Nemáš čas, zkušenosti, znalosti nebo vše dohromady? Máš vysněnou destinaci, kam by ses chtěl podívat a nesedí ti žádný z termínů cestovních kanceláří? Nebo se bojíš vyrazit do neznámé destinace úplně sám?

Ať už je tvůj důvod jakýkoli, nemusíš kvůli němu zůstat sedět doma. Využij mé průvodcovské služby a do tvé snové destinace vyraz společně se mnou. Výlet za tebe vymyslím a naplánuji dle tvých časových a finančních možností. Napiš mi.

Průvodce po Skotsku

Skotsko je má "srdeční záležitost". Trávím tu polovinu svého cestovatelského roku (Dřív jsem tu i několik let žila.) Za tu dobu jsem stihla objet a poznat skoro všechna zdejší zákoutí. Chceš poznat zdejší divokou přírodu, pochopit kulturu a okusit zdejší proslulou pohostinnost? Nehodí se ti termíny mých vymyšlených výletů? Nebo chceš vyrazit za přírodou na soukromý výlet jen s průvodcem? Žádný problém. Napiš mi své požadavky a já ti výlet vymyslím.

Výlety bez průvodce

Nemáš čas si sestavit svou vysněnou dovolenou, ale při představě organizované dovolené s desítkami cizích lidí se ti "ježí chlupy"? Napiš mi, co tě zajímá, jakou krajinu chceš navštívit, na jak dlouho chceš vyrazit, kolik vás bude, jaké jsou vaše (tvé) časové a finanční možnosti na výlet a další specifické informace, které tě napadnou.

 

Na základě tvých požadavků:

- vymyslím destinaci

- navrhnu nejlepší spojení do vysněného místa

- udělám plán výletu

- zjistím možnosti ubytování

- a jiné organizační nutnosti, na které nemáš čas, chuť, jazykovou dovednost.

Justwalkit

Ing. Klára Skuhravá

Přecechtělova 11, 155 00 Praha 5

Ičo: 07021623

info@justwalkit.cz

tel: +420 730 187 706

GDPR 

Chci odebírat novinky z Justwalkit

© 2018 - 2020 Justwalkit

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon