top of page
Anchor 1

PRŮVODCE

Máš skupinu kamarádů nebo rodinu a chtěli byste společně vyrazit na výlet? Nebo jsi sám(a) a všichni kamarádi se ti na poslední chvíli vymluví, že se jim "to" vlastně nějak nehodí a ty na výlet nakonec nemáš s kým vyrazit? 

Nemáš čas, zkušenosti, znalosti nebo vše dohromady? Máš vysněnou destinaci, kam by ses chtěl(a) podívat a nesedí ti žádný z termínů cestovních kanceláří? Nebo se bojíš vyrazit do neznámé destinace úplně sám(a)?

Ať už je tvůj důvod jakýkoli, nemusíš kvůli němu zůstat sedět doma. Využij mé průvodcovské služby a do tvé snové destinace vyraz společně se mnou. Výlet za tebe vymyslím a naplánuji dle tvých časových a finančních možností. Napiš mi.

Jižní Harris

PRŮVODCE PO SKOTSKU

Mallorca, GR 221

Skotsko je má "srdeční záležitost". Trávím tu polovinu svého cestovatelského roku (Dřív jsem tu i několik let žila.) Za tu dobu jsem stihla objet a poznat skoro všechna zdejší zákoutí. Chceš poznat místní divokou přírodu, pochopit kulturu a okusit skotskou proslulou pohostinnost? Nehodí se ti termíny mých vymyšlených výletů? Nebo chceš vyrazit za přírodou na soukromý výlet jen s průvodcem? Žádný problém. Napiš mi své požadavky a já ti výlet vymyslím.

Sever Skotska
bottom of page