VÝLETY 2020

PLÁNOVANÉ AKCE A VÝLETY

Skotský sever 15. - 23. 7. 2022

 

Zapomenutá krajina severního Skotska. Divočina, hory, výhledy na mořské zátoky, rašeliniště a pocit naprosté svobody.

Nevadí ti trocha toho nepohodlí a raději než čtyřhvězdičkové hotely vyhledáváš tisíci-hvězdné nebe? Pak je výlet určen přesně pro tebe! V programu je zahrnuta plavba na ostrov Handa, ochutnávka pravé skotské whisky i výšlapy na opuštěné horské vrcholky.

chci vědět víc...

Pembrokeshire, Wales 24. 7. -1. 8. 2022

 

Pobřeží okolo Pembrokeshire je jedním z nejkrásnějších míst ve Wales. Vysoké skalní výchozy, tyrkysová voda, dlouhé písečné pláže, hnízdící poletující ptactvo, tuleni a s trochou štěstí i delfíni, to vše společně s dlouhou kulturní historií dělá z Wales jednu z nejkrásnějších turistických destinací.

chci vědět víc...

Mallorca, GR 221 15. - 22. 9. 2022

Dálková trasa GR 221 patří mezi nejkrásnější dálkové cesty, které jsem za svůj život mohla poznat.

Úžasná variabilita krajinných forem, výhledy přes celé pohoří Serra de Tramuntana a věčně dobré, slunečné počasí,  představují jen několik lákadel tohoto výjimečného treku.

chci vědět víc...

Tenerife: listopad 2022

 

Sopečná krajina, vavřínové lesy, úzké soutěsky, historické osídlení, pláže, přírodní koupací jezírka i vysoké mořské útesy, vítej na Tenerife, největším, nejrozmanitějším a dle mého názoru i nejkrásnějším z Kanárských ostrovů.

Tenerife je nádherný ostrov nacházející se přibližně 100 kilometrů od afrického pobřeží. Na jeho objevení a pořádné prozkoumání budeme mít pouze 9 dní. Pokud se s námi na Kanáry vypravíš, počítej s nádhernými procházkami, náročnými výšlapy, klidným koupáním v oceánu, objevováním překrásné koloniální architektury i užíváním si místního báječného jídla.

chci vědět víc...

plánované akce a výlety v roce 2023

Francouzské Camino: květen 2023

Vydej se z Astorgy po nejkrásnější, závěrečné části francouzské cesty do Santiaga de Compostela a poznej důkladně krajinu severního pyrenejského poloostrova​.

260 km, jedenáct dní putování, slunce, víno, příroda i historická městečka

chci vědět víc...