VÝLETY 2020

PLÁNOVANÉ AKCE A VÝLETY

Island, kolem dokola

21. 7. - 4. 8. 2020

Duhové hory střídající obsidiánové pláně, ledovce a ledovcové řeky končící ve vodopádech dopadajících do zelených údolí, gejzíry a horké prameny, černá lávová pole pomalu zarůstající zářivě zeleným mechem.

To je krajina ohně a ledu, jejíž krása se ti vryje pod kůži. Místo, na jehož důkladné objevení budeme mít 15 dní a nocí :). Pojeď s námi i ty a zažij nezapomenutelnou dovolenou s partou skvělých lidí.

POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO

Na stromy a ještě výš!

14. - 16. 8. 2020

Proleť se nad Beskydami, ubytuj se ve stromech, rozdělej oheň, zaposlouchej se do nočního ticha a třeba se i projdi po zalesněných hřebenech. Zkušenosti netřeba. Stačí nadšení, pohoda, přírodní duch a váha do 130 kg :). 

POZOR: Vysoce návykové!  

Víkendovka v Beskydech tě dostane.

4 VOLNÁ MÍSTA

Expedice Faerské ostrovy

20. - 28. 8. 2020

Ticho, mlhy, častý horizontální déšť a osamělá nehostinná krajina... vítej na Faerech, v místě kde lidská činnost nezanechala příliš hlubokou stopu, kde najdeš jak zelené louky, tak vysoké skalní útvary, kolonie mořského ptactva i jeden z nejstarších parlamentů na Zemi. 

2 VOLNÁ MÍSTA

Mallorca aktivně

15. - 22. 9. 2020

300 slunečných dní v roce, modré zátoky, bílé pláže a krajina, která se ti zaryje hluboko do srdce.

Pojď se s námi projít okolo zapomenutých pláží, vystoupej na nejvyšší hory, ochlaď se v průzračném moři a prozkoumej třeba i mořské jeskyně a kulturu největšího z baleárských ostrovů.

4 VOLNÁ MÍSTA

Camino de Santiago

23. 9. - 6. 10. 2020

260 km = 11 dní putování skrz Pyrenejský poloostrov.

Vydej se z Astorgy po nejkrásnější závěrečné části francouzské cesty do Santiaga de Compostela. Objev krajinu a historická městečka severního Španělska  a možná i sám/sama sebe.

2 VOLNÁ MÍSTA

Tenerife

9. - 17. 10. 2020

Vulkanická krajina, vavřínové lesy, sopky, jeskyně, úzké soutěsky, koloniální architektura, průzračné moře, skalní útesy nebo třeba nejvyšší hora Španělska, Pico del Teide.

Uteč před podzimní plískanicí. Prozkoumej Tenerife, největší a nejrozmanitější z Kanárských ostrovů.

5 VOLNÝCH MÍST

Sail & Trail

10. - 18. 10. 2020

Poznej krásy řeckých ostrovů, potopených měst, projdi se po opuštěných kopcích, zašnorchluj si mezi antickými amforami, objev stará přístavní městečka ... To vše a mnohem víc během plavby z Korfosu na Hydru.

5 VOLNÝCH MÍST

Vnější Hebridy

30. 4. - 9. 5. 2021

Potřebuješ zmizet, "rozplynout se", zapomenout na shon a chaos města? Bílé pláže, menší i větší ostrůvky, keltská historie, rozkvetlé louky, kopce, ovce, tuleni, mořské vydry a mnoho dalšího na tebe čeká na Vnějších Hebridách. Místě, kde se zastavil čas a není kam spěchat.

 

VÝLET JE OBSAZEN

Isle of Skye

9. - 16. 5. 2021

Isle of Skye je právem považován za perlu ostrovů Vnitřních Hebrid. Ostré vrcholky pohoří Black Cullins, ztracené zátoky, divoká příroda a zvláštní světlo, které celý obraz tohoto místa halí do překrásných barev.

Vydej se po neznačených cestách objevit ostrov, kterému chybí snad už jen létající draci.

3 VOLNÁ MÍSTA

Vnější Hebridy

16. - 25. 5. 2021

Potřebuješ zmizet, "rozplynout se", zapomenout na shon a chaos města? Bílé pláže, menší i větší ostrůvky, keltská historie, rozkvetlé louky, kopce, ovce, tuleni, mořské vydry a mnoho dalšího na tebe čeká na Vnějších Hebridách. Místě, kde se zastavil čas a není kam spěchat.

 

6 VOLNÝCH MÍST

Putování skotskou divočinou

25. 5. - 2. 6. 2021

Mokré boty, vlhké oblečení, vítr, jaký jsi nezažil(a), horizontální déšť, těžký batoh, spacák, karimatka, nepohodlí a překonávání sám(a) sebe... No a když to vyjde, tak třeba i dech beroucí výhledy na poslední baštu evropské divočiny :).

Pojeď se "projít" po Applecross :)

 

4 VOLNÁ MÍSTA

Seakajak expedition Wild Scotland

cca 2. - 12. 6. 2021

Déšť, slunce, dech beroucí výhledy... jen ty, kajak, pádlo, průhledné moře pod tebou a divočina všude okolo tebe.

Dobrodružná plavba, lov ryb, spaní na divoko... staň se součástí kajakové expedice v úchvatné divočině západního Skotska.

Zn.: Překonávání sám(a) sebe zajištěno :)

5 VOLNÝCH MÍST

Severní Irsko

6/2021

Putování po severním (i Severním) Irsku, aneb devět dní objevování krás národních parků, zapomenutých vrcholků, mořských útesů. Návštěva megalitických památek, hradů i opatství, tepajícího Dublinu a Belfastu, ale i zapomenutého ostrova Achill a jeho opuštěných vesnic.

6 VOLNÝCH MÍST

Pembrokeshire, Wales

1. - 9. 7. 2021

Wales je země plná hradů a památek, ale i nádherných přírodních scenérií a úžasného mořského pobřeží. Pojeď s námi a objev krásy zapomenuté krajiny draků :).

Čeká tě krajina útesů, jeskyní, pláží a modré vody během dálkové cesty okolo NP Pembrokeshire. Návštěva hradů, megalitických staveb, katedrál i procházky v NP Brecon Beacon a Snowdonia.

6 VOLNÝCH MÍST

Vnější Hebridy

10. - 19. 7. 2021

Potřebuješ zmizet, "rozplynout se", zapomenout na shon a chaos města? Bílé pláže, menší i větší ostrůvky, keltská historie, rozkvetlé louky, kopce, ovce, tuleni, mořské vydry a mnoho dalšího na tebe čeká na Vnějších Hebridách, místě, kde se zastavil čas a není kam spěchat. 

VÝLET JE OBSAZEN

Nevybral(a) sis?

Nehodí se ti datum?

Chceš zažít dovolenou bez cizích lidí?

...

Nech si naplánovat výlet na míru.

KONTAKT

Ing. Klára Skuhravá

Ičo: 07021623

Přecechtělova 11, 155 00, Praha 5

+420 730 187 706

info@justwalkit.cz

č.ú.: 291804681/0300

GDPR 

Chci odebírat novinky z Justwalkit

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

© 2016 - 2020 Justwalkit