top of page
Anchor 1

VÝLETY 2020

PLÁNOVANÉ AKCE A VÝLETY

Wales

19. - 27. 6. 2024

Na naší cestě po Walesu navštívíme nejen nádherné pobřeží v Národním parku Pembrokeshire, ale i NP Snowdon se stejnojmennou nejvyšší horou země, poutní místa St. Davids i Holywell nebo Svatý ostrov. Čekají nás toulky okolo vysokých mořských útesů, tyrkysová voda, dlouhé písečné pláže, tuleni, ale i výšlapy na nejvyšší vrcholky, návštěvy neolitických nalezišť, barevných městeček, hradů a starých katedrál.

Prožij s námi 9 dní plných poznávání, akce a psychického odpočinku v opomíjeném Walesu.

VÝLET E OBSAZEN

Finsko, Saimaa

29. 7. - 8. 8. 2024

8. - 17. 8. 2024

Vydej se s rodinou nebo kamarády po finském jezeře Saimaa. Čeká tě plavba na Minicatech (nafukovací katamarány), vaření na ohni, rybaření, sběr borůvek, brusinek a hub a spoustu další zábavy :).

Nevynecháme ani návštěvu finské sauny nebo ochutnávku sobího masa :). 
Chyť vítr do plachet, nech všechno za zády a odpočiň si ve finské divočině.

chci vědět víc...

Camino de Fisterra

18. - 25. 9. 2024

 

 

Potřebuješ se zastavit? Zapřemýšlet, jestli děláš v životě všechno tak, jak jsi vždycky chtěl(a) ale představa 200 a více kilometrů tě děsí? Pojď se s námi projít ze Santiaga na konec světa do Fisterry a zažij atmosféru španělské pouti na vlastní kůži během tak trochu jiného camina :).

6 VOLNÝCH MÍST

chci vědět víc...

Mallorca, GR 221

26. 9. - 3. 10. 2024

Dálková trasa GR 221 patří mezi nejkrásnější dálkové cesty, které jsem za svůj život mohla poznat.

Úžasná variabilita krajinných forem, výhledy přes celé pohoří Serra de Tramuntana a věčně dobré, slunečné počasí,  představují jen několik lákadel tohoto výjimečného treku.

Mallorka ale nabízí mnohem víc než jen GR 221, a proto je potřeba ji probádat o kousek víc- půjčit si automobil a zbylá místa ostrova projet křížem krážem :).

VÝLET JE OBSAZEN