top of page
Anchor 1

LETNÍ SETKÁNÍ

9 .- 12. 7. 2020

Letos nám naše jarní setkání překazil COVID, a tak jsme museli sklípek zrušit. Pokud bys měl(a) zájem, 11. 7. (sobota) pořádám další sklepní setkání- tentokrát v Týnci u Břeclavi. Sedět budeme v krásném nově zrekonstruovaném kvelbeném sklepě (dle Josefínského mapování je alespoň 200 let starý!) a ochutnávat se bude přibližně 11 – 12 vín. Tentokrát bude celý večer pod taktovkou Ondry Bukovského a jeho vinařství Vinaři Srdcem. Dobrá zpráva: Zůstat můžeme klidně do rána :). Ubytováni budeme přímo nad sklepem.

Pokud bys měl(a) času více, můžeš se k nám přidat už ve čtvrtek (9.7.-12.7.2020) a objevit Jižní Moravu z jiných úhlů :).

pálava.jpeg

Program:

9. 7. čtvrtek: Odpolední příjezd do Týnce. Grilovačka a klábosení nad nejednou sklenkou vína. (Dlouho jsme se neviděli, tak si to musíme všechno říct, že jo :).)

10. 7. pátek: Přechod přes Pálavu nebo návštěva Lednicko-valtického areálu a jeho komentovaná prohlídka. Večerní přednáška o Gruzii a Arménii (s výšlapem na Mt. Kazbeg) + přednáška o cestě za polární září :)

11. 7. sobota: Návštěva Bílých Karpat, rozhleden a orchidejových luk okolo Radějova. Odpolední návrat do Týnce a podvečerní-večerní degustace ve sklípku. (Sedět budeme v krásném nově zrekonstruovaném kvelbeném sklepě (dle Josefínského mapování je alespoň 200 let starý!) a ochutnávat se bude přibližně 11 – 12 vín. Tentokrát bude celý večer pod taktovkou Ondry Bukovského a jeho vinařství Vinaři Srdcem. Dobrá zpráva: Zůstat můžeme klidně do rána :). Ubytováni budeme přímo nad sklepem. Pokud se nebudeš chtít sklípku zúčastnit- klidně můžeš vynechat.)

12. 7. neděle: Návštěva Modrých hor. Procházka z Vrbic (vinařská vesnice – několika patrové sklípky nad sebou) přes vyhlídku/rozhlednu do Kobylí a návštěva středně velkého vinařského podniku- popsání procesu výroby vína. Cesta domů.

lednice.jpg

Cena: 550 Kč

Cena zahrnuje: pouze tvou účast na akci a její organizaci.
Další náklady: (doprava, jídlo, ubytování,sklípek...) si jednotliví účastníci hradí sami.

Předpokládané náklady:
Degustační večer ve vinném sklípku (12 druhů vína + občerstvení) - 700 + 200 Kč

Ubytování - 150 Kč/noc

Moc se na tebe těším :). 

pa Klára

 

PS: Pejsci jsou vítáni (hlavně feničky- ty má Maty moc rád :) )

pálava_3.jpg
bottom of page