top of page
Anchor 1

VELIKONOCE NA DIVOKO
15. - 18. 4. 2022

ZÁKLADNÍ INFO:

lokalita: Pálava - jižní Morava, Týnec
doprava: vlastní
průvodci: Michal Krysta, Klára Skuhravá

cena: 6.600,-Kč
 
max. kapacita: 8 účastníků
ubytování: Týnec - Sklep pod Dubem
aktivity: tandem paragliding, jachting, paddleboard, degustace vína, přednášky...
nové mlýny.jpeg
pálava.jpeg

POPIS:

Nejlepší akce jsou prý ty spontánní. Pokud máš na Velikonoce volno a chceš zažít něco netradičního, nechej to na nás a o zábavu bude postaráno :). V plánu máme například létání na tandemovém paraglidingu, paddlebording i degustaci vína, nebo nějaký ten večer s povídáním o Michalových dobrodružstvích během jeho nedávné sólové přeplavby Atlantiku. Vše se ale točí okolo počasí, a tak nemůžeme slíbit, že zrovna ten a ten den budeme létat a ten a ten den plachtit na Mlýnech. Každopádně máme na výběr mnoho divokých aktivit a bude záležet jen na nás, co si vybereme a na co budeme mít chuť. 

 

Můžeme jít létat na tandem paraglidu na Pálavu, plachtit na Novomlýnské nádrži, projet si divokou zámeckou Dyji na paddleboardu, nebo si dát trek přes Pálavu, podívat se do dávné historie Slovanů v Mikulčicích a Pohansku, dozvědět se něco o barokních zahradách v Miloticích nebo krajinářském parku v Lednici. Máme připravené varianty i na horší deštivé dny. Na jižní Moravě je možností spoustu :).  Nudit se určitě nebudeme.

 

Ubytování ti můžeme zařídit přímo nad vinným sklepem v soukromí na originálním povale, nebo v zahradní chatce. Zakládáme si na domácích produktech a nejinak je tomu i při výběru vína. Náš sklep je naplněn vínem našich lokálních vinařů, kteří většinu své produkce nemají k přímému prodeji. Kvalitu poznáš hned v prvním doušku a následně druhý den po probuzení bez bolesti hlavy.

 

Naše sklepní prostory nabízejí kromě starého habánského sklepa i místo pro posezení s projekcí, kde pro tebe můžeme nachystat zajímavou přednášku z našich cest a expedic nebo si promítnout naše fotky z posledního dne. Pokud budeš mít zájem, můžeme zajistit i možnost polopenze.

lednice.jpg

CENA:

6.600,-Kč
 

Cena zahrnuje: pouze tvou účast na ,,sportovním kurzu". Foto a video z akce, přednáškový večer...
Další náklady: (doprava, jídlo, ubytování, degustace...) si jednotliví účastníci hradí sami.

Předpokládané náklady:
Degustační večer ve vinném sklepu (8 druhů vína + občerstvení) - 550,-Kč.


Ubytování: 150 Kč

pálava_3.jpg
bottom of page