VELIKONOCE NA DIVOKO

31. 3. - 5. 4. 2021

ZÁKLADNÍ INFO:

lokalita: Pálava - jižní Morava, Týnec
doprava: vlastní
průvodci: Michal Krysta, Klára Skuhravá
cena: 5.600,-Kč
 
max. kapacita: 10 účastníků
ubytování: Týnec - Sklep pod dubem
aktivity: tandem paragliding, jachting, paddleboard, degustace vína, přednášky...
nové mlýny.jpeg
pálava.jpeg

POPIS:

Nejlepší akce jsou ty, které neplánuješ dlouho dopředu, kdy se necháš překvapit. Pokud máš na Velikonoce volno a chceš zažít něco netradičního, nechej to na nás a uvidíš, že se budeš výborně bavit :-).

Většinou se vše točí kolem počasí. Máme na výběr mnoho divokých aktivit a bude záležet jen na nás, co si vybereme a na co budeme mít chuť.

Můžeme jít létat na tandem paraglidu na Pálavu, plachtit na Novomlýnské nádrži, projet si divokou zámeckou Dyji na paddleboardu, nebo si dát trek přes Pálavu, podívat se do dávné historie Slovanů v Mikulčicích a Pohansku, dozvědět se něco o barokních zahradách v Miloticích nebo krajinářském parku v Lednici.

 

Máme připravené varianty i na horší deštivé dny. Nudit se určitě nebudeme.

 

Ubytování ti můžeme zařídit přímo nad vinným sklepem v soukromí na originálním povale, nebo v zahradní chatce. Zakládáme si na domácích produktech a nejinak je tomu i při výběru vína. Náš sklep je naplněn vínem našich lokálních vinařů, kteří většinu své produkce nemají k přímému prodeji. Kvalitu poznáš hned v prvním doušku a následně druhý den po probuzení bez bolesti hlavy.

 

Naše sklepní prostory nabízejí kromě starého habánského sklepa i místo pro posezení s projekcí, kde pro tebe můžeme nachystat zajímavou přednášku z našich cest a expedic nebo si promítnout naše fotky z posledního dne. Pokud budeš mít zájem, můžeme zajistit i možnost polopenze.

lednice.jpg

CENA:

5.600,-Kč
 

Cena zahrnuje: pouze tvou účast na ,,sportovním kurzu". Foto a video z akce, přednáškový večer...
Další náklady: (doprava, jídlo, ubytování, degustace...) si jednotliví účastníci hradí sami.

Předpokládané náklady:
Degustační večer ve vinném sklepu (8 druhů vína + občerstvení) - 650,-Kč.


Ubytování: 250 - 350,-Kč dle výběru.

pálava_3.jpg